מי אני ומה זה פה?
 • התלהבתם? כתבו לי

 • שלום שלום

 • אני שלומית קוטיק, ואני מודה, אני מתלהבת.
  אני מתלהבת גם מדבר שאיש אינו מתלהב ממנו. מצגות. זאת העבודה שלי. אני עובדת עם אנשים וארגונים, עוזרת להם לזקק רעיון (יזמי, עסקי, שיווקי, פילנטרופי, אקדמי, לא אכפת לי מה, העיקר שיהיה מעניין ויעשה טוב לעולם) לכדי סיפור ויזואלי, כתוב נפלא, מעוצב לעילא, וארוז בתוך מצגת.
  אני חפשנית בלתי נלאית ומצאנית עם הרבה מזל. מחפשת השראה לעבודה שלי, תרה אחר תירוצים סבירים להמלט ממנה, ובדרך מוצאת המון דברים שמרחיבים לי את הלב, את הדעת ואת היריעה, מעמיקים לי את הגומה השמאלית ומחלצים ממני תובנות.
  מתלהבת.קום הוא מסע ההשראה שלי. אתם מוזמנים להצטרף, אולי תתלהבו גם.
  שלומית
 • me

  יומנה של חנונה

  קישור לכתבה

  לפני כמה ימים, ר. שאלה אותי, האם אני חננה. באותו רגע לא ידעתי מה לענות. כן, לוחשת ברירת המחדל. לא! זועק האגו. פשוט תבדקי בוויקיפדיה, פוקדת האונה השמאלית. בדקתי. אני לא מאמינה שמישהו באמת ישב וכתב את זה.

  מסתבר שחנון הוא שם תואר סטריאוטיפי, המתייחס בדרך כלל לבני אדם הניחנים באינטליגנציה גבוהה מהממוצע, ושתחומי העניין שלהם אינם מנת חלקם של רוב בני החברה הסובבת אותם. החנון הטיפוסי נתפס כבעל מבנה גוף לא אתלטי ומראה חיצוני בלתי מושך. לרוב הוא סובל מבעיות רפואיות כגון קוצר ראייה או רוחק ראייה, אקנה, הפרעות עיכול, הפרעות דיבור, הפרעות נשימה והפרעות יציבה. החנון לרוב נכשל ביחסי אנוש (לרבות בקשרים עם המין האחר), והוא ניחן בתכונות כמו ביישנות, פחדנות, שלומיאליות, פדנטיות, חולשה פיזית המבדילים אותו מהחברה.

  הבלבול מתחיל להתבהר, ורוביק רוזנטל מחזק אותי. מקור המילה הוא במרוקאית, כן, חננה היא נזלת, והחנון הוא ילד עקמומי ובלתי גברי, שאפו דולף. רוביק רוזנטל כותב, שהנזלת נקשרת לעלובי הנפש בשפות שונות, ואפילו לנו יש את זב חוטם.

  נכון שפורים הוא חג שמבעית אותי כבר שנים, נכון שבמסיבות, הצילו, אני מרגישה בדיוק ככה (זה של lev ilmaz, מהאנדרדוגים היותר מצחיקים שיש):

  אבל ר., אני לא, וזה סופי. אולי יש לי סממן חיצוני אחד, או שניים, אבל החנוניות היא מבפנים, ואצלי הכל בסדר. עובדה, אני הולכת לכתוב על הסרט החדש, project x. טוב, הוא לא ממש מעניין אותי, סרט לבני הנעורים, אבל איזה קידום הורס עשו לו. מפיקי הסרט ביקשו מכל מיני חברים שלהם, לספר סיפורי party legends. מהסיפורים הפיקו סרטי אנימציה, רובם לא בשבילנו כאן, במתלהבת.קום, אבל היה אחד, שבשבילו היה שווה לצלוח את כל הגסויות. חג שמח.

   

   

  השאירו תגובה

  • *שדות חובה

  1. להגיד legend parties זה כמו להגיד study cases

   arielko 08.03.2012
  2. פליטת קולמוס. מזל שאתה כאן.

   shlomit 08.03.2012
  3. חנוניות זה לגמרי מושג שדורש עידכון ערך בויקיפדיה. הסרטונים המצויירים חמודים.

   ספי 10.03.2012