מי אני ומה זה פה?
 • התלהבתם? כתבו לי

 • שלום שלום

 • אני שלומית קוטיק, ואני מודה, אני מתלהבת.
  אני מתלהבת גם מדבר שאיש אינו מתלהב ממנו. מצגות. זאת העבודה שלי. אני עובדת עם אנשים וארגונים, עוזרת להם לזקק רעיון (יזמי, עסקי, שיווקי, פילנטרופי, אקדמי, לא אכפת לי מה, העיקר שיהיה מעניין ויעשה טוב לעולם) לכדי סיפור ויזואלי, כתוב נפלא, מעוצב לעילא, וארוז בתוך מצגת.
  אני חפשנית בלתי נלאית ומצאנית עם הרבה מזל. מחפשת השראה לעבודה שלי, תרה אחר תירוצים סבירים להמלט ממנה, ובדרך מוצאת המון דברים שמרחיבים לי את הלב, את הדעת ואת היריעה, מעמיקים לי את הגומה השמאלית ומחלצים ממני תובנות.
  מתלהבת.קום הוא מסע ההשראה שלי. אתם מוזמנים להצטרף, אולי תתלהבו גם.
  שלומית
 • me

  בגישה כל כך שונה

  קישור לכתבה

  ads worth spreading הוא מיזם בן שנה מבית טד. בטד, כמו בטד, גם בפרסומות, מאמינים שמה שהופך רעיונות לרבי עוצמה, הוא שיש להם חיים משל עצמם. כאלה שיכולים לשנות תפיסת עולם, ואפילו ליצור אפקט דומינו כשמעבירים אותם הלאה. הנה הקריטריונים לבחירת הפרסומות בתחרות:

  - פרסומות שמבטאות רעיון גדול באופן חכם ובהיר
  – פרסומות שהן כה זכירות, עד שהופכות לחלק מהשיח התרבותי
  – את זה לא הצלחתי לתרגם לעברית, באנגלית זה מהמם: ads that amplify passion instead of ambushing viewers. אמבוש. גדול.
  – שיווק עם תוכן מעניין, ממש כמו הרצאה של טד
  – תוכן שחוגג את אומנות הסטורי-טלינג
  – קמפיינים שמשלבים בצורה יפהפיה (!) מדיה מסורתית ודיגיטלית

  כאלף עבודות הוגשו, עשר זכו, ואני כאן כדי להביא לכם את החמש הכי מיוחדות, בעיני. אז תשכחו מפרסומות סופרבול מתאמצות ולא מצחיקות בכלל, הדחיקו הפסקות פרסומות קולניות וכוחניות של ערוץ 2, שימו פול סקרין, רמקולים טובים, רבע שעה וטון אחד לפחות של קורת רוח, עלי.

  1. אותו הסרטן בגישה כל כך שונה!
  הלקוח, rethink breast cancer הוא ארגון קנדי שעוסק במחקר, חינוך והסברה של סרטן השד. תמיד מחפשים דרכים חדשות לשבור חסמים ולהעביר מידע חשוב בנושא הטעון הזה, וציצים בדרך כלל עושים את העבודה. בבלוג שלהם הם מספרים שבתחום הזה, הם כבר ראו הכל ומה כבר אפשר לחדש. עד שהגיע הטלפון מחברת הפרסום .John St. הם אמרו לעצמם, נו, בטח עוד התחכמויות ציצי, אבל קיבלו משהו אחר לגמרי. הרעיון כזה פשוט: גברים צעירים ומסותתי קוביות מזכירים לך לבדוק את עצמך. ביצוע מושלם, חכם, מצחיק, נועז, והדוקטור הזה קורע.

  פתח סוגריים: .John St היא חברת פרסום מקנדה. יש להם יופי של עבודות ושווה להציץ באתר שלהם. אני הכי אוהבת את catvertising, שעשוי כל כך ברצינות עד שלרגע יש מי שיאמין (אני, נגיד) שזה ברצינות. גם קצת מפחיד, על הקלות הבלתי נסבלת של המניפולטיביות, ומכירת כל רעיון מופרך וסהרורי, באשר הוא, אבל אלה כבר הרהורים מפלנטות אחרות.

  סגור סוגריים.

  2. הדובי של +canal
  קאנאל+ הוא ערוץ סרטים צרפתי. הם אלופים בפרסומות (זוכרים את "אף פעם על תזלזלו בכוחו של סיפור נהדר?"), והפעם, שוב משהו טוב. דוב. שהוא בעצם במאי קולנוע, קצת נרקיסיסט עם התקפי זעם וכל המניירות הנדרשות. הדוב הזה שדוף מדי, לא ברור למה. רק בסוף.

  3. קסילופון יפני מטורף
  יפנים משוגעים. בשביל פרסומת למכשיר טלפון נייד בנו ביער עבות קסילופון מכפיסי עץ, באורך של כ-40 מטר, וכל זה כי למכשיר קוראים טאץ' ווד. אפשר להגיד שהרעיון לא חדש, אנחנו כבר מכירים הרי את הונדה ואפילו ok go עשו משהו דומה בסופרבול האחרון. אז מה הקסם? גם הפירוטכניקה, אבל בעיקר מין שקט זני ממכר. בהייה נעימה!

  לאו. סי. די הזה אחראית חברת פרסום יפנית, .Drill Inc. הם מעניינים. האתר שלהם רזה ומינימליסטי בצורה קיצונית. יש שיאמרו כעור בצורה קיצונית. מי שחושב כעור, זה רק בגלל שהוא לא ביקר באתר של האיש הכי עשיר בעולם. זה מוביל אותנו לשאלה, בשביל מה בעצם צריך אתר נאה? באמת בשביל מה.

  4. שארפי עושה חשק
  סרט השראה כזה, על Cheeming Boey המתוק, שיום אחד פשוט התחיל לצייר על כוסות חד פעמיות, והפך אותן לאמנות.

  5. אל תסתבכו עם תוניסאים
  בתחילת 2011, סולק הרודן, בן עלי, מתוניס. מאז, העניין של התוניסאים בפוליטיקה ירד מאוד. היה צריך לעשות מעשה חריג כדי לנער אותם מאדישותם.

  6. לא בא לכם לחזור לעבודה? גם לי לא. אז עוד אחד ודי.
  אנימציה מקסימה של רשת המזון המהיר המקסיקני chipotle. בסוף הרי אוכלים את החזרזיר, אבל שלפחות יהיה מבסוט עד הרגע הזה.

  המוזיקה כמובן של קולדפליי, קליק למייקינג אוף, ודי כבר. לעבודה.

  השאירו תגובה

  • *שדות חובה

  1. איזה יופי של מחקר סידרת לי ליום ראשון הקשה מנשוא.
   איזה כיף!

   א. דילברט 04.03.2012
  2. מחקר מעמיק ויסודי שיהיה לך א.מ. דילברט

   shlomit 04.03.2012
  3. השניה הטובה בבלוג:
   2:01 בסרט על החתולים

   crazy cat lady 04.03.2012
  4. כן אישה משוגעת, את צודקת לגמרי. אם כי יש גם את הזקנים של המאפטס שרואים סרטי חתולים ביוטיוב באמצע השיר של אוקיי גו.

   shlomit 04.03.2012